فروش عمده کولر گازی برای عمده فروشان و پیمانکارانی که برای ساختمان و آپارتمان هایی که در حال اتمام کار هستن می توانند از فروشگاه اینترنتی دماتک با بهترین قیمت و تخفیف ویژه خریداری کنن، فروشگاه اینترنتی دماتک که نحوه ارسال را برای مشتری های خود رایگان کرده است.

دماتک به فکر این بوده که کولر گازی هایی که در انبار خود موجود است، دماتک تامین کننده فروشگاه داران آنلاین که بصورت اینترنتی و غیر اینترنتی در بیشتر شهر های ایران فروشگاه دارن ارتباط مستقیم دارد، فروشگاه اینترنتی دماتک هم بتواند بصورت اینترنتی محصول خود را به مشتری های خود معرفی کند و تمام تلاش خود را برای یک خرید آسان اینترنتی با بهترین قیمت هم عمده و هم خرده بفروش برساند.

  • خریدارانی که بالای 10 کولر گازی خریداری می کنن یک جاروبرقی بوش به ارزش 2 میلیون تومان بصورت هدیه دریافت خواهند داد.
  • و اگر خرید بیش از 20 کولر گازی داشته باشند یک کولر گازی 12 هزار را بصورت هدیه دریافت خواهد داد.
  • تمام کولر گازی های ( اسپلیت های ) دماتک با گارانتی 5 ساله و با بهترین کیفیت و تضمین به مشتری های خود گارانتی می‌کند.
  • تهیه انواع برند های کولر گازی از جمله: اجنرال، بوش، ال جی، گری، وایت وستینگ هاوس، توشیبا، هیتاچی، سامسونگ، پاناسونیک، شارپ، میتسوبشی، و برند های دیگر که در بازار ایران می توان تهیه کرد با قیمت عمده از دماتک خریداری کنید.

توجه داشته باشید: فروشگاه دماتک هم در بندر گناوه و هم در بانه انبار دارد و خریداران کولر گازی عمده با کمترین هزینه ممکن با قیمت های بندر گناوه و بانه مقایسه کرده و کمترین قیمت را به مشتری های خود می دهد.

قیمت و خرید کولر گازی و اسپلیت
فروش کولر گازی بصورت عمده
خرید بهتری کولر گازی بصورت عمده

عمده کولر گازی اُجنرال

خرید عمده کولر گازی های اجنرال بهترین اسپلیت و پرفروش ترین برند در بازار است و طرفداران زیادی در بین مردم دارد با خرید این کولر گازی اجنرال با ارزانترین قیمت در دماتک تهیه کنید.

اسپلیت اُجنرال ogeneral عمده

فروش عمده کولر گازی های بوش

خرید عمده کولر گازی های شرکت بوش یک اسپلیت و پرفروش در بین طرفداران خود است با خرید این کولر گازی بوش با ارزانترین قیمت مناسب در دماتک تهیه کنید.

اسپلیت بوش bosch عمده

عمده کولر گازی گری

خرید عمده کولر گازی های شرکت گری که فروش بسیار زیادی کرده  و پرفروش ترین محصول گولر گازی گری است با خرید این اسپلیت گری با ارزانترین قیمت مناسب در دماتک تهیه کنید.

اسپلیت گری gree عمده

خرید عمده کولر گازی ال جی

خرید عمده کولر گازی های ال جی بهترین و پرطرف دارترین کولر گازی در بین مردم است. با خرید کولر گازی ال جی میتوان با نازلترین قیمت در  فروشگاه اینترنتی دماتک تهیه کنید.

اسپلیت ال جی lg عمده