0918-227-7006

خرید کولر گازی از بانه و دلایل ارزانی قیمت

شاید برای شما هم در زمان خرید کولر گازی از بانه این سوال پیش بیاید که چرا قیمت کالاهای این شهر نسبت به نقاط دیگر کشور پایین است. امروز یکبار برای همیشه می‌خواهیم به این سوال پاسخ دهیم.

شاید پیش خودتان فکر کنید که کالاهای عرضه شده در فروشگاه‌های شهر بانه چرا اینقدر ارزان‌تر از فروشگاه‌های دیگه نقاط کشور است و این موضوع علت اصلی ارزانی بودن لوازم برقی در بانه از جمله؛ قیمت کولر گازی در شهر بانه و فروشگاه اینترنتی دماتک است؛ ما به شما می‌گوییم که علت اصلی این تفاوت قیمت (حداقل 30 درصد) با شهرهای دیگر چیست.

مشاوره آنلاین 0918-227-7006
خرید کولر گازی از بانه
کولر گازی بانه

جامع ترین راهنمای خرید کولر گازی از بانه

حال که خیالتان از بابت ایمنی خرید کولر گازی از بانه راحت شد. در این بخش می‌خواهیم به راهنمای خرید کولر گازی از بانه بپردازیم. قدم هایی که برای یک انتخاب بهتر می‌توانید بردارید عبارتند از:

  • پیش از هرچیز به اصل بودن کولر گازی بانه توجه کنید.
  • در زمان خرید کولر گازی بانه‌ انواع آن را بشناسید.
  • درباره تناسب ظرفیت کولر گازی و محیط خانه تان بیشتر بدانید.
  • به نوع کمپرسور در زمان خرید کولر گازی از بانه اهمیت دهید.
  • انواع معمولی یا اینورتر کولر گازی را بشناسید.
  • به رتبه مصرف انرژی کولر گازی در خرید از بانه توجه کنید.
  • به سرعت خنک کنندگی دستگاه توجه کنید.
  • قدرت پرتاب باد را در نظر بگیرید.
  • از گارانتی و ضمانت دستگاه اطمینان حاصل کنید.

موقعیت جغرافیایی شهر بانه

شهر بانه از موقعیت جغرافیایی خاصی برخوردار است. در واقع هم مرز بودن بانه با عراق (اقلیم کردستان) سبب شده است که به شاهراه واردات لوازم خانگی از جمله کولر گازی تبدیل شده است.

عدم پرداخت مالیات بر ارزش افزوده و حق گمرک

از مهم‌ترین خصوصیات مناطق آزاد تجاری می‌توان به معاف بودن وارد کننده از پرداخت مالیات و حق گمرک اشاره کرد. فراموش نکنید که مجموع این مبالغ حذف شده،‌ شامل هزینه قابل توجهی می‌شود.

واردات بدون واسطه و مستقیم بدون دخالت افراد سودجو

واردات کولر گازی بدون واسطه و عرضه آنها هم به شکل مستقیم انجام گرفته می‌شود. به عبارتی کولر گازی بانه بدون اینکه دست به دست افراد سودجو بچرخد به صورت مستقیم در فروشگاه‌ها عرضه می‌شود. این کار از گران فروشی جلوگیری می‌کند. و اگر به خرید به صورت عمده نیاز دارید، حتما در صفحه عمده کولر گازی مراجعه کنید.

برای اینکه بیشتر با جزئیات موارد ذکر شده آشنا شوید یا با کارشناسان دماتک تماس بگیرید و بصورت کامل هر سوال دارید پاسخ خواهیم داد.

پیش از هرچیز به اصل بودن کولر گازی بانه توجه کنید.

در خرید کولر گازی از بانه باید ابتدا از اصل بودن آن مطمئن شوید. توجه به مواردی مانند سریال، کد،‌ مدل، برچسب فنی، گارانتی و نحوه کار کرد کولر گازی در تشخیص اصل بودن کالا اهمیت دارد.

در خرید کولر گازی بانه،‌ انواع آن را بشناسید.

در خرید کولر گازی از بانه باید انواع آن را بشناسید. تا از این طریق بهترین انتخاب را برای مکان مورد نظرتان در هنگام نصب کولر گازی داشته باشید به صورت کلی کولرهای گازی به موارد زیر تقسیم می‌شوند.

اسپلیت های تک پنل

از دو بخش داخلی و خارجی تشکیل شده‌اند. پنل داخلی درون اتاق نصب می‌شود و بخش خارجی (کمپرسور یا موتور) در خارج از اتاق در مکانی دورتر نصب می‌شود تا صدای کمتری از موتور در هنگام کار کردن به گوش برسد.

کولر های گازی پنجره ای

تمام بخش‌ها مانند فن و کمپرسور درون یک بسته واحد قرار دارد. این نوع کولر از یک تکه تشکیل شده است و به همین دلیل جز ساده‌ترین کولرهای گازی محسوب می‌شود.

کولر گازی پرتابل

یک تکه است و دارای چرخ است تا جابه جایی آن آسان باشد. کولر پرتابل برای فضاهای کوچک مناسب است.

کولر گازی ایستاده

از نوع دو تکه است و واحد اصلی بر روی زمین قرار دارد. بخش کندانسور آن بیرون از محل نصب می‌شود. نسبت به سایر کولرهای گازی بزرگ هستند. به دلیل قدرت خنک کنندگی بالا،‌ برای استفاده در مکان‌ها و سالن‌ها گزینه خوبی هستند. برای خرید کولر گازی ایستاده به این صفحه مراجعه کنید.

توجه به ظرفیت مناسب دستگاه در خرید کولر گازی بانه

هنگام خرید کولر گازی بانه یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی که باید توجه کنید ظرفیت کولر گازی است. اگر ظرفیت کولر گازی با محیط مورد نظرتان متناسب نباشد ممکن است در خنک سازی ایده‌آل محیط توسط دستگاه دچار مشکل شوید و مجبور شوید قبض زیادی هم پرداخت کنید.

مشاور فروش
0918-227-7006 0918-227-7006