0918-227-7006

فروش عمده کولر گازی؛ عمده فروشان و پیمانکاران و مهندسین

فروش عمده کولر گازی و اسپلیت برای عمده فروشان و پیمانکاران که برای ساختمان و آپارتمان‌هایی که در حال اتمام کار هستند، می‌توانید کولر گازی را بصورت عمده از فروشگاه اینترنتی دماتک با بهترین قیمت و تخفیف ویژه سفارش دهید. فروشگاه دماتک نحوه ارسال را برای مشتری های خود رایگان محاسبه می‌کنند.

فروشگاه دماتک به فکر این بوده که کولر گازی‌هایی که در انبار خود موجود است، برای تامین کننده فروشگاه داران آنلاین، بصورت اینترنتی و غیر اینترنتی در بیشتر شهر‌های مختلف ایران با فروشگاه دارن ارتباط مستقیم برقرار کند. دماتک هم بتوانند، بصورت اینترنتی محصول خود را به مشتری‌های خود معرفی کند و تمام تلاش خود را برای یک خرید آسان اینترنتی با بهترین قیمت هم عمده و هم خرده بفروش برساند.

در اینجا همه برند های کولر گازی را مشاهده کنید:

  • خریدارانی که بالای 10 کولر گازی خریداری می‌کنند، یک جاروبرقی بوش به ارزش 7 میلیون تومان بصورت هدیه دریافت خواهند داد.
  • اگر خرید بیش از 20 کولر گازی داشته باشند، یک کولر گازی 12 هزار را بصورت هدیه دریافت خواهد داد.
  • تمام کولر گازی های (اسپلیت) دماتک با گارانتی 5 ساله و با بهترین کیفیت و تضمین برای مشتری‌های خود، ضمانت می‌کند.
  • تهیه انواع برند‌های کولر گازی از جمله: اجنرال، بوش، ال جی، گری، وایت وستینگ هاوس، توشیبا، هیتاچی، سامسونگ، پاناسونیک، شارپ، میتسوبشی و برند های دیگر … که در بازار ایران می‌توان تهیه کرد با قیمت عمده از دماتک سفارش دهید.

فروش عمده کولر گازی بندر گناوه و شهر بانه

توجه داشته باشید: فروشگاه دماتک هم در بندر گناوه و هم در بانه انبار دارد و خریداران کولر گازی عمده با کمترین هزینه ممکن با قیمت های بندر گناوه و کولر گازی بانه مقایسه کرده و کمترین قیمت را به مشتری های خود می‌دهد.

عمده کولر گازی برند اجنرال O’General

خرید عمده کولر گازی های اجنرال بهترین اسپلیت و پرفروش ترین برند در بازار است و طرفداران زیادی در بین مردم دارد با خرید کولر گازی اجنرال با ارزانترین قیمت در دماتک تهیه کنید.

عمده کولر گازی برند گری GREE

خرید عمده کولر گازی های شرکت گری که فروش بسیار زیادی کرده  و پرفروش ترین محصول گولر گازی گری است با خرید کولر گازی گری با ارزانترین قیمت مناسب در دماتک تهیه کنید.

عمده کولر گازی برند ال جی LG

خرید عمده کولر گازی های ال جی بهترین و پرطرف دارترین کولر گازی در بین مردم است. با خرید کولر گازی ال جی می‌توان با نازلترین قیمت در  فروشگاه اینترنتی دماتک تهیه کنید.

فروش عمده کولر گازی های برند بوش BOSCH

خرید عمده کولر گازی های شرکت بوش یک اسپلیت و پرفروش در بین طرفداران خود است با خرید کولر گازی بوش با ارزانترین قیمت مناسب در دماتک تهیه کنید.

مشاور فروش
0918-227-7006 0918-227-7006