0918-957-7575

فروش عمده کولر گازی؛ برای عمده فروشان و پیمانکارانی که برای ساختمان و آپارتمان هایی که در حال اتمام کار هستن، می‌توانند از فروشگاه اینترنتی دماتک با بهترین قیمت و تخفیف ویژه خریداری کنند، فروشگاه دماتک، نحوه ارسال را برای مشتری های خود رایگان ارسال می‌کند.

فروشگاه دماتک به فکر این بوده که کولر گازی هایی که در انبار خود موجود است، برای تامین کننده فروشگاه داران آنلاین، بصورت اینترنتی و غیر اینترنتی در بیشتر شهر های مختلف ایران با فروشگاه دارن ارتباط مستقیم دارد. دماتک هم بتوانند، بصورت اینترنتی محصول خود را به مشتری‌های خود معرفی کند و تمام تلاش خود را برای یک خرید آسان اینترنتی با بهترین قیمت هم عمده و هم خرده بفروش برساند.

اگر می‌خواهید همه برند های کولر گازی را مشاهده کنید روی کولر گازی کلیک کنید:

  • خریدارانی که بالای 10 کولر گازی خریداری می‌کنند، یک جاروبرقی بوش به ارزش 3 میلیون تومان بصورت هدیه دریافت خواهند داد.
  • اگر خرید بیش از 20 کولر گازی داشته باشند، یک کولر گازی 12 هزار را بصورت هدیه دریافت خواهد داد.
  • تمام کولر گازی های (اسپلیت) دماتک با گارانتی 5 ساله و با بهترین کیفیت و تضمین برای مشتری های خود ضمانت می‌کند.
  • تهیه انواع برند های کولر گازی از جمله: اجنرال، بوش، ال جی، گری، وایت وستینگ هاوس، توشیبا، هیتاچی، سامسونگ، پاناسونیک، شارپ، میتسوبشی و برند های دیگر … که در بازار ایران می‌توان تهیه کرد با قیمت عمده از دماتک سفارش دهید.

توجه داشته باشید: فروشگاه دماتک هم در بندر گناوه و هم در بانه انبار دارد و خریداران کولر گازی عمده با کمترین هزینه ممکن با قیمت های بندر گناوه و کولر گازی بانه مقایسه کرده و کمترین قیمت را به مشتری های خود می‌دهد.

خرید عمده کولر گازی ال جی

خرید عمده کولر گازی های ال جی بهترین و پرطرف دارترین کولر گازی در بین مردم است. با خرید کولر گازی ال جی می‌توان با نازلترین قیمت در  فروشگاه اینترنتی دماتک تهیه کنید.

عمده کولر گازی اُجنرال

خرید عمده کولر گازی های اجنرال بهترین اسپلیت و پرفروش ترین برند در بازار است و طرفداران زیادی در بین مردم دارد با خرید کولر گازی اجنرال با ارزانترین قیمت در دماتک تهیه کنید.

فروش عمده کولر گازی های بوش

خرید عمده کولر گازی های شرکت بوش یک اسپلیت و پرفروش در بین طرفداران خود است با خرید کولر گازی بوش با ارزانترین قیمت مناسب در دماتک تهیه کنید.

عمده کولر گازی گری

خرید عمده کولر گازی های شرکت گری که فروش بسیار زیادی کرده  و پرفروش ترین محصول گولر گازی گری است با خرید کولر گازی گری با ارزانترین قیمت مناسب در دماتک تهیه کنید.