بهترین کولر گازی و معرفی 20 مدل از بهترین های بازار
معرفی 20 مدل از بهترین کولر گازی که در بازار ایران در فروشگاه دماتک میتوان خریداری کرد.

در حال‌ حاضر خنک کننده‌ هایی مانند کولر های گازی، به ‌عنوان یکی از مهم‌ترین لوازم خانگی شناخته می‌شوند و در فصول گرم سال نقش بسیار مهمی در آسایش و راحتی ما دارند. خرید بهترین کولر گازی به شما کمک خواهد کرد تا در کنار پرداخت هزینه‌‌های مقرون‌ به ‌صرفه، از با کیفیت ترین گزینه موجود بهره ببرید.

برای این ‌که شما بتوانید خرید موفقی در زمینه تهیه بهترین کولر گازی را داشته باشید، قاعدتاً بهتر است که حتماً قبل ‌از خرید در رابطه با انواع متفاوت این محصول اطلاعات کسب کنید. اگر میخواهید بهترین کولر گازی را خریداری کنید، بهتر از کم مصرف ترین کولر گازی را ببینید و جزء بهترین کولر اسپلیت های گازی هستند.

راهنمای خرید انواع بهترین کولرهای گازی در دماتک

در این مقاله به راهنمای خرید کولر گازی به شما به‌ عنوان مشتری گفته می‌شود که حتماً هنگام خرید محصولات به چه فاکتور هایی توجه داشته باشید و چه محصولاتی با توجه به زمینه استفاده، برای شما گزینه مناسب‌تری هستند. اجازه دهید در ادامه بیشتر برای شما در ‌رابطه با بهترین مدل های کولر گازی صحبت کنیم.

در این مقاله در بلاگ دماتک به بهترین مدل های کولر گازی در پایین به 20 مدل از بهترین کولر گازی ها اشاره می‌کنیم؛ اما بهترین مدل اسپلیت بر اساس برندهایی که از نظر فروش در بازار ایران جزء پرفروش ترین ها هستند چی، مثلا؛ بهترین برند کولر گازی گری مدل GWH و گری مدل I COOL، اجنرال، ال جی، جنرال، بوش و برندهای ایرانی از جمله؛ جی پلاس، ایران رادیاتور و… از نظر فروش اولویت بالایی دارند و جزء بهترین برند کولهای گازی هستند.

بلاگ دماتک

20 تا از بهترین مدل های کولر گازی

در ادامه برای شما 20 مدل از بهترین و باکیفیت ترین انواع کولرهای گازی آورده‌ایم. شما می‌توانید با مقایسه ویژگی هر کدام از این کولر گازی، تعیین کنید که کدام گزینه برای شما انتخاب عاقلانه تر و مناسب‌تری می‌باشد. به این نکته توجه داشته باشید که حتماً هنگام تهیه این محصولات، به ظرفیت، برند کولر تولیدکننده و قیمت محصولات توجه داشته باشید تا بتوانید باکیفیت‌ترین و بهترین گزینه موجود را برای خود تهیه کنید.

بهترین مدل کولر گازی اجنرال با ظرفیت 24000
1- بهترین مدل از کولر اجنرال با ظرفیت 24000 اینورتر کم مصرف

1- کولر گازی اجنرال 24000 اینورتر کم مصرف

کولر گازی اجنرال 24000 ‌یکی از محصولاتی می‌باشد که می‌تواند به‌ عنوان بهترین کولر گازی به شما مشتریان معرفی شود. این بهترین کولر گازی اجنرال 24000 با استفاده از کمپرسور جدید اسمارت اینورتر هوشمند تولید شده، که به‌ خوبی هوا را تصفیه می‌کند و مصرف انرژی را نیز کاهش میدهد.

فاکتور هایی مانند حالت صرفه‌جویی، تنظیم خودکار جریان هوا، روشن شدن مجدد به‌ صورت خودکار، تایمر خواب، حالت پرصدا، حالت کم ‌صدا، فیلتر یون بو زدا، فیلتر عصاره سیب و … جزو آن دسته از فاکتورهایی هستند که باعث شده‌اند این محصول به محصولی پر استفاده و کاربری در میان کولر های گازی در سراسر جهان تبدیل شود.

علاوه‌ بر این موارد، این محصول به واسطه سیستم ‌های هوشمند در مصرف انرژی نیز صرفه‌جویی می‌کند. کولر گازی اجنرال 24000 برای فضایی با متراژ 40 تا 70 متر مربع گزینه مناسبی برای شما می‌باشد.

بهترین کولر گازی 18000 گری مدل GWH
2- بهترین مدل از کولر گری با ظرفیت 18000 مدل GWH اینورتر کم مصرف

2- کولر گازی گری 18000 مدل GWH اینورتر کم مصرف

این کولر گری 18000 سری GWH از دیگر محصولاتی است که می‌تواند به ‌عنوان بهترین کولر گازی گری 18000 مدل GWH به شما خریداران معرفی شود. به ‌طور کلی این کولر گازی می‌تواند به‌ عنوان یکی از بهترین محصولات موجود در بازار شناخته شود.

استفاده از کمپرسور روتاری با کیفیت جزو آن دسته از مواردی است که باعث شده در عین بازدهی بالا، این کولر گری 18000 GWH صدایی بسیار کم و مصرف انرژی پایینی داشته باشد. این کولر گازی برای مکان‌ هایی که فشار هوا بالاست گزینه بسیار مناسب و کاربردی می‌باشد.

به‌ طورکلی کولر گازی 18000 گری مدل GWH، قابلیت تشخیص هوشمندی را دارد و می‌تواند با توجه به فضا تشخیص دهد که دمای مورد نیاز چقدر می‌باشد. از این طریق با کند و تند شدن روند کار موتور، دمای اتاق در متعادل‌ترین حالت ممکن نگه‌ داشته می‌شود. این موضوع می‌تواند هم استهلاک موتور و به حداقل برساند و هم از گرم‌ و سرد شدن مداوم دمای اتاق جلوگیری کند.

بهترین کولر گازی ال جی با ظرفیت 12000
3- بهترین مدل کولر گازی ال جی با ظرفیت 12000 اینورتر

3- کولر گازی ال جی 18000 مدل NP126SK1 اینورتر

از دیگر محصولات پرطرف‌داری که می‌تواند به ‌عنوان بهترین کولر گازی شناخته شود، ما می‌توانیم به بهترین کولر گازی ال جی 12000 NP126SK1 اشاره کنیم.

فاکتور هایی مانند توانایی خنک ‌کنندگی بالا، صدای بسیار پایین، دارای تکنولوژی اینورتر بودن، قابل ‌استفاده در شرایط نامطلوب آب‌ و هوایی و … فاکتور هایی هستند که این محصول را به یک محصول بسیار کاربردی تبدیل کرده‌اند.

علاوه‌ بر این موضوع، این کولر گازی ال جی 12000 در مصرف انرژی برق نیز صرفه‌جویی بسیار خوبی دارد و می‌تواند برای مکان ‌های 10 الی 25 متری گزینه‌ کاربردی و مناسبی باشد.

بهترین کولر گازی گری 30000 مدل آی کول I Cool
4- بهترین کولر گازی گری مدل I COOL با ظرفیت 30000 اینورتر

4- کولر گازی گری 30000 مدل I COOL فقط سرمایش

کولر گازی گری 30000 I COOL نیز درست مانند محصولات قبلی فرق دارد و دارای کارکرد فقط سرمایشی می‌باشد و از کمپرسور روتاری در آن بهره گرفته شده‌ است. ظرفیت مناسب، طراحی زیبا استفاده از فیلتر های هوای با کیفیت، سرعت بالای خنک‌ سازی، حالت خواب، تایمر و… جزو آن دسته از فاکتور هایی هستند که این بهترین کولر گازی گری 30000 I COOL سرمایشی را به محصولی کاربردی و مناسب تبدیل کرده‌اند.

به طور کلی همواره برخی قابلیت های هوشمند علاوه بر بهبود مصرف انرژی، روند استفاده از محصول را نیز راحت تر میکنند. شما با استفاده از این قابلیت های هوشمند، دیگر نیازی به کنترل روند کار محصول ندارید زیرا همه قطعات هوشمند به خوبی وظیفه خود را میدانند.

بهترین کولر گازی اجنرال 36000 اسمارت اینورتر کم مصرف
5- بهترین مدل کولر گازی اجنرال با ظرفیت 36000 اسمارت اینورتر

5- کولر گازی اجنرال 36000 اسمارت اینورتر

کولر گازی 36000 اجنرال در کشور ژاپن تولید شده و به‌ عنوان یکی از پرطرف‌دارترین محصولات این برند شناخته می‌شوند. این بهترین کولر گازی اجنرال 36000 اسمارت اینورتر از سری محصولات برند جنرال الکتریک ‌طوری طراحی ‌شده که می‌تواند تا 73 درصد میزان مصرف انرژی را کاهش دهد.

اگر به‌ دنبال محصولی هستید که در سریع‌ترین زمان ممکن برای متراژ های متوسط هوای خنک تولید کند، این گزینه به ‌عنوان بهترین گزینه برای شما شناخته می‌شود. به واسطه ظرفیت بالای این محصول، به هیچ عنوان آن را برای استفاده در فضای کوچک تهیه نکنید. این موضوع میتواند تا حد بسیار زیادی مصرف انرژی را افزایش دهد و مشکلات زیادی را به وجود بیاورد.

بهترین کولر گازی گری مدل GWH با ظرفیت 30000 اینورتر
6- بهترین مدل کولر گازی GWH گری با ظرفیت 30000 اینورتر

6- بهترین کولر گازی گری 30000 مدل GWH اینورتر

این محصول نوعی کارکرد سرمایشی و گرمایشی دارد و کمپرسور استفاده ‌شده در آن نیز از نوع روتاری است. بهترین کولر گازی 30000 گری مدل GWH بسیار کم مصرف است و از قیمت مقرون‌ به‌ صرفه ای نیز برخوردار است از این جهات این محصول به عنوان بهترین کولر گازی شناخته میشود.

علاوه‌ بر این موضوع و با استفاده از پلاسمای سرد، این کولر گازی مدل GWH 30000 گری هوایی کاملاً ضد عفونی شده و بدون بو را در اختیار شما می‌گذارد.

استفاده از کمپرسور دو مرحله‌ای باعث شده تا این محصول بسیار کارآمد باشد و به شما کمک کند تا در سریع‌ترین زمان ممکن خانه را به دمایی که مد نظرتان می‌باشد برسانید. استفاده از فیلتر های بهداشت نیز باعث شد تا هوای بیرون داده ‌شده توسط این محصول کاملاً سالم و بهداشتی باشد.

بهترین کولر گازی ال جی 24000 مدل NP246SK1 اینورتر کم مصرف
7- بهترین مدل کولر گازی ال جی NP246SK1 اینورتر با ظرفیت 24000

7- بهترین مدل کولر گازی ال جی 24000 اینورتر NP246SK1

برند ال جی یکی از برند های معروف و پرطرف‌داری است که در زمینه تولید انواع متفاوت محصولات خانگی از جمله محصولات خنک ‌کننده، فعالیت گسترده‌ای دارد. بهترین کولر گازی ال جی 24000 اینورتر مدل NP246SK1 یکی از پرطرف‌دارترین محصولات این برند می‌باشد که می‌تواند برای فضایی با متراژ 70 متر گزینه مناسب و کاربردی باشد.

این محصول نیز دارای سیستم اسکن هوشمند است که می‌تواند با اشعه ماورا بنفش تعداد افراد موجود در اتاق را بررسی کند و با توجه به این موضوع، دما را تنظیم کند. این نکته به ‌خودی ‌خود می‌تواند تا حد بسیار زیادی در مصرف انرژی کولر صرفه ‌جویی کند.

به‌ طور کلی این کولر محصولی هوشمند است و شما یک ‌بار روشن کردن آن، نیازی نیست که در ادامه اقدام خاصی را انجام دهید. سیستم ‌های هوشمند این کولر گازی ال جی 24000 مدل NP246SK1 خودشان تشخیص می‌دهند که در هر بازه زمانی و با توجه به دمای اتاق، باید چه فعالیتی را پیش ببرند.

بهترین کولر گازی گری مدل آی کول سرمایشی I COOL
8- بهترین مدل کولر گازی فقط سرمایشی I COOL با ظرفیت 18000

8- بهترین مدل کولر گازی گری 18000 اینورتر I COOL فقط سرمایشی

کولر گازی 18000 گری مدل I COOL از آن دسته از محصولاتی است که هم قابلیت سرمایشی و هم قابلیت گرمایشی دارند. نوع کمپرسور این کولر روتاری است و این کولر به ‌عنوان یکی از قدرتمندترین گزینه‌ های موجود در بازار شناخته می‌شود. برای مکان‌ هایی با متراژ 35 متر به بالا، این کولر گری i cool 18000 اینورتر گزینه مناسبی است و می‌تواند به‌ خوبی نیاز شما را برطرف سازد.

سیستم پیشرفته نصب شده روی کولر گازی 18000 گری مدل I COOL سیستم توربو نام دارد که به شما این امکان را می‌دهد تا در سریع‌ترین زمان ممکن اتاق مورد نظرتان را به دمای خاصی برسانید. قابلیت توربو، به دستگاه این امکان را می‌دهد که با بالاترین قدرت خودش کار کند و در سریع‌ترین زمان ممکن نیاز شما را برطرف سازد.

به ‌طور کلی بهترین کولر گازی 18000 گری مدل I COOL محصولی هوشمند و کاربردی است که می‌تواند به شما کمک کند که با استفاده از برخی تجهیزات پیشرفته بدون نیاز به اقدام خاصی از یک حال بودن دمای خانه خود لذت ببرید.

بهترین کولر گازی گری با ظرفیت 36000
9- بهترین مدل کولر گازی اینورتر گری 36000 مدل GWH

9- بهترین مدل کولر گازی گری 36000 اینورتر مدل GWH

این محصول برای فضای بالای 120 متر گزینه‌ای فوق‌ العاده می‌باشد. علاوه ‌بر این نکته، بهترین کولر گازی گری 36000 مدل GWH هم قابلیت سرمایشی و هم قابلیت گرمایشی دارد و از این طریق می‌تواند به‌ خوبی نیاز شما را برطرف سازد. این محصول از کمپرسور روتاری بهره میبرد.

به واسطه استفاده از کمپرسور روتاری، میزان مصرف انرژی در این کولر تا حد بسیار زیادی پایین است. فاکتور هایی مانند فیلتر های با کیفیت و مؤثر و سرمایش قدرتمند، جزو آن دسته از مواردی هستند که باعث شده‌اند کولر گازی 36000 گری مدل GWH به گزینه‌ای مناسب و مقرون ‌به‌ صرفه برای شما مشتریان عزیز تبدیل شود.

بهترین کولر گازی اجنرال با ظرفیت 12000 اینورتر کم مصرف
10- بهترین مدل کولر گازی اجنرال با ظرفیت 12000 اینورتر کم مصرف

10- بهترین مدل کولر گازی اجنرال 12000 اینورتر کم مصرف

این محصول، محصولی است که قابلیت پرتاب باد در چهار جهت را دارد و می‌تواند تا فاصله حدود ده متری باد را پرتاب کند. این بهترین کولر گازی اجنرال 12000 برای فضایی حدود 15 متر گزینه مناسبی است و می‌تواند با مصرف مقرون ‌به ‌صرفه‌ برق برای خنک کردن محیط با این اندازه، گزینه مناسبی باشد.

این کولر گازی اجنرال 12000 دوستدار محیط‌ زیست است و برای محیط ‌زیست هیچ‌گونه آلودگی ایجاد نمی‌کند. از ویژگی ‌های مثبت این کولر گازی ما می‌توانیم به کم‌صدا بودن و همچنین مصرف انرژی پایین آن اشاره کنیم‌. اگر به ‌دنبال یک محصول با قدرت مناسب و قیمت مقرون ‌به‌ صرفه هستید، کولر گازی 12000 اجنرال هزینه مناسبی برای شما می‌باشد.

بهترین کولر گازی گری i cool با ظرفیت 24000
11- بهترین مدل کولر گازی گری با ظرفیت 24000 مدل I COOL فقط سرمایشی

11- بهترین مدل کولر گازی گری 24000 مدل I COOL

این محصول دو نوع کارکرد سرمایشی و گرمایشی دارد و نوع کمپرسور آن نیز روتاری است. بهترین کولر گازی 24000 گری مدل I COOL با فیلتراسیون قوی و استفاده از گاز های دوستدار محیط‌ زیست، می‌تواند هوایی کاملاً پاکیزه و سالم را هم برای داخل منزل و هم خارج منزل داشته باشد.

یکیک دیگر از ویژگی‌ های کولر گازی گری 24000 مدل i cool مثل فناوری اصلاح ضریب توان، تکنولوژی کنترل هوشمند، ارتعاش کم، صرفه‌ جویی در مصرف انرژی و … جزء آن دسته از فاکتور هایی هستند که این محصول را به محصول کاربردی تبدیل کرده‌اند.

بهترین کولر گازی ال جی با ظرفیت 30000 اسمارت اینورتر بلاگ دماتک
12- بهترین مدل کولر اسپلیت ال جی با ظرفیت اسمارت اینورتر

12- بهترین مدل کولر گازی ال جی با ظرفیت 30000 اینورتر

کولر گازی 30000 ال جی از دیگر محصولاتی است که می‌تواند به‌ عنوان بهترین کولر گازی مورد استفاده قرار بگیرد. این محصول مزیت ‌های مصرفی گوناگونی دارد. به واسطه همین عوامل، طرف‌داران زیادی در سراسر جهان به‌ دنبال خرید این محصول هستند.

یکی از مهم‌ترین مزیت‌ های این کولر، کاهش 73 درصدی مصرف انرژی برق در این مدل از محصولات ال جی در مقایسه با سایر مدل ‌های موجود در بازار می‌باشد. این بهترین کولر گازی ال جی 30000 اسمارت اینورتر مجهز به سیستم ‌های هوشمندی است که می‌توانند تاثیر زیادی در کاهش میزان مصرف انرژی داشته باشند. سیستم‌ های هوشمند سوار شده روی این محصول خودشان تعیین می‌کنند که چه زمانی نیاز است کولر با قدرت بیشتری کار کند و چه زمانی باید میزان حرارت افزایش پیدا کند.

همین موضوع باعث می‌شود که شما نیاز به خاموش و روشن کردن کولر در طول روز نداشته باشید و از هدر رفت انرژی تا حد بسیار زیادی جلوگیری کنید.

بهترین کولر اسپلیت فقط سرمایشی تک کاره سرما گری مدل  i cool وبلاگ دماتک
13- بهترین مدل کولر اسپلیت گری با ظرفیت 36000 مدل i cool فقط حالت سرما

13- بهترین مدل کولر گازی فقط سرما گری 36000 مدل I COOL

از دیگر محصولاتی که می‌توانند به‌ عنوان بهترین کولر گازی شناخته شوند، ما می‌توانیم به بهترین کولر گازی گری 36000 I COOL اشاره کنیم. این محصول، محصولی کاربردی است که قابلیت گرمایشی و سرمایشی دارد و به ‌صورت کاملاً هوشمند طراحی ‌شده است.

قابلیت تصفیه هوا، قابلیت رطوبت زدایی، استفاده از گاز دوستدار محیط ‌زیست، عملکرد هوشمند، عملکرد کم‌صدا، خروجی چهار طرفه، قابلیت تنظیم سرعت فن، قابلیت کنترل از راه دور و … جزو آن دسته از مواردی هستند که این محصول را به محصولی بسیار کاربردی و مناسب تبدیل کرده‌اند.

در واقع می‌توان گفت که کولر گازی گری 36000 I COOL به‌ عنوان یکی از قدرتمندترین کولر های گازی در سراسر جهان شناخته می‌شود که برای محیط ‌های بسیار بزرگ گزینه عالی و کاربردی است.

بهترین مدل کولر گازی گری 12000 مدل gwh فوق کم مصرف
14- بهترین کولر گازی گری مدل GWH با ظرفیت 12000 اینورتر کم مصرف

14- بهترین مدل کولر گازی گری 12000 مدل GWH

این محصول یکی از جدیدترین محصولات وارد شده به بازار است که می‌تواند در لیست معرفی بهترین کولر گازی جای بگیرد. این کولر گازی گری 12000 مدل GWH کم مصرف برای محیط‌ های با آب‌ و هوای معتدل گزینه مناسبی است. اما این موضوع به معنی نیست که در شرایط آب ‌و هوای نامتعادل شما نمی‌توانید از این کولر گازی استفاده کنید.

برای محیط‌ های نسبتاً کوچک، این بهترین کولر گازی گری 12000 مدل GWH قدرت مناسبی دارد و می‌تواند به ‌خوبی نیاز شما را برطرف سازد. علاوه‌ بر این موارد، مجهز شدن به فیلتر های گرد و غبار نیز جزو ویژگی ‌های مثبت این کولر دسته بندی می‌شوند که به شما کمک می‌کنند حتی در صورت آلوده بودن هوای بیرون، علاوه ‌بر دمای متعادل، هوای سالم و تمیزی را تنفس کنید.

بهتریم کولر گازی برند ال جی با ظرفیت 18000 مدل نکست پلاس اسمارت اینورتر
15- بهترین کولر گازی برند ال جی با ظرفیت 18000 اسمارت اینورتر نکست پلاس

15- بهترین مدل کولر گازی ال جی 18000 اسمارت اینورتر نکست پلاس

کولر گازی 18000 ال جی که از نوع اسپلیت می‌باشد، از دیگر محصولات کاربردی است که می‌تواند در زمینه سرمایشی و گرمایشی مورد استفاده قرار بگیرد. بهترین کولر گازی ال جی 18000، کولری کم مصرف می‌باشد و تواند به ‌خوبی نیاز شما را با هزینه بسیار پایین برطرف سازد.

قدرت پرتاب باد بالا یکی از مهم‌ترین ویژگی‌ های مثبت این نوع کولر گازی می‌باشد که می‌تواند شما را قانع کند به ‌جای تهیه هر محصول دیگری، از این کولر بهره ببرید. علاوه ‌بر این موضوع، کولر گازی 18000 ال جی می‌تواند به چهار طرف باد را پرتاب کند و تمامی جهت ها را خنک سازد.

کشور سازنده این محصول کولر ال جی کره می‌باشد و همین موضوع باعث شده تا به ‌طور کلی این کولر گازی گزینه با کیفیتی باشد و به خوبی نیاز شما را برطرف سازد. این محصول برای آب ‌و هوای معتدل مناسب است و در این آب ‌و هوا سازگاری خوبی دارد.

این کولر گازی شامل فیلتر های یون بو زدایی بادوام می‌باشد و قابلیت تنظیم سرعت را نیز دارد. علاوه ‌بر این موارد، تنظیم خودکار جریان هوا، شروع مجدد خودکار، جریان هوای چند طرفه، تایمر، نمایشگر دما و… نیز جزو آن دسته از فاکتورهایی هستند که باعث شده‌اند این محصول به یک گزینه کاربردی و باکیفیت تبدیل شود.

بهترین مدل های کولر گازی برند گری ظرفیت 12000 فقط سرمایشی
16- بهترین کولر گازی برند گری ظرفیت 12000 مدل I COOL فقط سرما تولید می‌کند.

16- بهترین مدل کولر گازی گری 12000 مدل I COOL فقط سرما

این محصول کارکرد سرمایشی و گرمایشی دارد و به ‌عنوان یکی از حرفه‌ای‌ترین محصولات موجود در بازار شناخته می‌شود. بهترین کولر گازی گری 12000 I COOL به واسطه فاکتور های گوناگون در مصرف انرژی صرفه‌ جویی خوبی دارد و می‌تواند دمای هوا خانه را ثابت نگه ‌دارد.

فاکتور هایی مانند سازگاری با ولتاژ های متفاوت، تکنولوژی کنترل هوشمند، آرام و کم صدا بودن، ارتعاش کم و … جزو آن دسته از فاکتور هایی هستند که باعث شده‌اند این بهترین کولر گازی گری فقط سرما 12000 مدل i cool به محصول کاربردی و پرطرف‌دار تبدیل شود. اگر به‌ دنبال یک کولر گازی کاربردی برای فضا های کوچک هستید، این گزینه مورد مناسبی برای شما می‌باشد.

17- بهترین مدل کولر گازی اجنرال 30000 اینورتر فوق کم مصرف

این مدل کولر گازی از دیگر محصولات کم مصرف موجود در بازار می‌باشد که قابلیت پرتاب باد در چهار جهت را دارد. علاوه‌ بر این موضوع، این بهترین کولر گازی اجنرال 30000 اینورتر فوق کم مصرف دارای سیستم‌ های هوشمندی مانند تنظیم دمای محیط به‌ صورت کاملاً اتوماتیک، تایمر خواب فیلتر تصفیه هوا، فیلتر بوزدایی، قابلیت کنترل از راه دور و … می‌باشد.

این محصول گزینه نسبتا قدرتمندی است که میتواند برای متراژ های متوسط تا بزرگ گزینه خوبی باشد. بهترین کولر گازی 30000 اجنرال قابلیت های هوشمند بیشماری دارد که هر کدام از آن ها در مسیر راحتی شما قدم برمیدارند.

18- بهترین مدل کولر گازی ال جی 36000 ال جی اینورتر

کولر گازی 36000 ال جی یکی از قوی‌ترین محصولات برند ال جی می‌باشد که در عین کم مصرف بودن، قدرت شگفت‌انگیزی دارد. این بهترین کولر گازی ال جی 36000 اینورتر کم مصرف مجهز به قابلیت جت کول می‌باشد که به شما امکان استفاده از هوای مطبوع و خنک در چهار طرف کولر را می‌دهد.

علاوه ‌بر این موضوع، در کنار قدرت بالا این کولر گازی وزن بسیار سبکی دارد و می‌تواند به‌ راحتی بر روی دیوار نصب شود و مورد استفاده قرار بگیرد. اگر به ‌دنبال خنک کردن فضای نسبتاً بزرگی هستید، این کولر گازی می‌تواند انتخاب مناسب عاقلانه‌ای برای شما باشد.

این بهترین کولر گازی ال جی 36000 کم مصرف اینورتر به‌ صورت هوشمند طراحی ‌شده که به شما این امکان را می‌دهد که با توجه به عدم نیاز به خاموش و روشن کردن همیشگی محصول، در مصرف انرژی صرفه‌جویی زیادی داشته باشید. مزایای استفاده از این محصول شامل خنک کنندگی سریع، پرتاب باد برای 20 متر، تایمر خواب، کم ‌صدا بودن، جریان هوای چهار طرفه و … میشوند.

19- بهترین مدل کولر گازی اجنرال 18000 فوق کم مصرف

کولر گازی 18000 اجنرال به ‌عنوان یک از محصولات ژاپنی باکیفیت شناخته می‌شود که در حال حاضر قابل تهیه است. قابلیت‌ ها و ویژگی‌ های منحصر به‌ فرد، باعث شده تا این کولر به محصولی کاربردی برای استفاده در شرایط خاص تبدیل شود. بهترین کولر گازی 18000 اجنرال اینورتر محصول بسیار کاربردی است و می‌تواند با صرفه اقتصادی بالا نیاز شما به هوای خنک را برطرف سازد.

این کولر گازی 18000 اجنرال فوق کم مصرف برای فضای حدود 18 الی 30 متر گزینه بسیار مناسبی می‌باشد و میتواند نیاز شما به هوای خنک در این متراژ به‌ طور کامل برطرف سازد. این محصول دارای اسکن هوشمندی می‌باشد که با اشعه ماورا بنفش و برای هر 20 دقیقه یک‌بار، فضای کل اتاق را مورد بررسی قرار می‌دهد.

اگر فرد جدیدی به آن فضا وارد شده باشد به‌ صورت خودکار قدرت موتور را افزایش می‌دهد. علاوه ‌بر این موضوع، اگر فردی از اتاق کم شده باشد نیز با توجه به تعداد افراد موجود در فضا باز هم این کولر قدرت را تنظیم میکند.

20- بهترین مدل کولر گازی گری 24000 مدل GWH کم مصرف

بهترین کولر گازی 24000 گری مدل GWH محصولی سرمایشی و گرمایشی می‌باشد که نوع کمپرسور آن نیز روتاری است. فیلتر هایی که روی این کولر گازی 24000 گری gwh سوار شده‌اند می‌توانند حدود 99 درصد ذرات گرد و غبار را به ‌طور کامل جذب کنند و به شما کمک کنند تا در یک محیط سالم طرف نفس بکشید.

به ‌طور کلی شرکت گری فناوری‌ های گوناگون و متفاوتی را روی محصولاتش نصب می‌کند تا به شما کمک کند در یک فضای کاملاً راحت و با دمایی مطلوب، به انجام فعالیت‌ های خود بپردازید.

جذب زیاد هوای یکی از فاکتور هایی است که باعث شده محصولات برند گری از جمله بهترین کولر گازی 24000 گری مدل GWH اینورتر قدرت بیشتری داشته باشند. شما می‌توانید از این محصول برای شرایط متعادل بهره ببرید. اما این کولر گازی می‌تواند دمای عملیاتی تا حدود 38 درجه را نیز تحمل کند.

جمع بندی؛ معرفی 20 مدل از بهترین کولر گازی های خارجی در بازار ایران

ما در این مقاله دماتک سعی کردیم برای شما در رابطه ‌با بهترین کولر گازی صحبت کنیم و ویژگی ‌های هر کدام از این محصولات را برای شما نام ببریم. این شما هستید که باید سعی کنید با توجه به سلیقه و متراژ منزل خود، گزینه‌ای را تهیه کنید که برای شما مناسب می‌باشد.

اگر می‌خواهید خرید اینترنتی بی دردسری را تجربه کنید و کولر گازی و خودتان را از طریق بستر اینترنت تهیه نمایید، بهتر است به سراغ فروشندگانی بروید که در این زمینه از تخصص و اعتبار کافی برخوردارند. در این شرایط شما می‌توانید با خیال راحت‌، بهترین کولر گازی را از فروشگاه دماتک تهیه نمایید و از آن بهره ببرید.

برچسب ها: