کم مصرف ترین کولر گازی اینورتر دار

خرید کولر گازی کریر 18000 مدل A 18000 V-INVERTER

کولر گازی کریر 18000 مدل A 18000 V-INVERTER

33,300,000 تومان
خرید کولر گازی کریر مدل G 12000 H ظرفیت 12000 .

کولر گازی کریر مدل G 12000 H

18,200,000 تومان
  • 1
  • 2

قیمت انواع کولر گازی فوق کم مصرف

کم مصرف ترین کولر گازی های در بین انواع برندهای مختلف به سختی می‌توان تشخیص داد که کدام کولر گازی جزء کولر گازی فوق کم مصرف می‌باشند. ما در فروشگاه دماتک برای شما از هر برند چند تا ظرفیت از ظرفیت پایین تا بزرگ ترین ظرفیت ها را برای شما و خریداران کولر گازی با مصرف انرژی کم پیشنهاد داده‌ایم.

انواع کولر اسپلیت کم مصرف براساس ظرفیت:

  1. کولر گازی کم مصرف 12000
  2. کولر گازی کم مصرف 18000
  3. کولر گازی کم مصرف 24000
  4. کولر گازی کم مصرف 30000
  5. کولر گازی کم مصرف 36000

کولر گازی اینورتر کم مصرف

کولر گازی اینورتر کم مصرف (inverter air conditioner) چیست؟ اینورتر یک فناوری صرفه‌جویی در مصرف انرژی است که با کنترل موثر سرعت موتور، انرژی هدر رفته در تهویه مطبوع را تقریبا به صفر می‌رساند. همچنین دمای تنظیم شده را با خنک کردن و گرمایش در زمان مناسب حفظ می‌کند.

سرعت موتور در کولر گازی های نوع غیر اینورتر ثابت می‌ماند و دما با روشن و خاموش کردن موتور تنظیم می‌شود و در مقایسه با کولرهای گازی غیر اینورتر، کولر گازی اینورتر مصرف برق کمتری دارند و در کل می‌توانند در مصرف انرژی صرفه‌جویی کنند.

قیمت خرید کولر گازی کم مصرف اینورتر

ویژگی‌های متنوع خرید کولر گازی کم مصرف انتخاب را بسیار دشوار می‌کند. از نظر صرفه جویی در انرژی، اینورتر AC همیشه بهترین گزینه است. در این سیستم ها، کمپرسور در مواقع لزوم با سرعت کمتری کار می‌کند اما تا زمانی که دستگاه خاموش نشود، به طور کامل خاموش نخواهد شد. برعکس، در AC های غیر اینورتر، کمپرسور به طور مکرر شروع و متوقف می‌شود که منجر به مصرف انرژی بیشتر می‌گردد.

از نظر قیمت کولر گازی کم مصرف اینورتر، AC غیر اینورتر انتخاب بهتری است زیرا قیمت آن کمتر از AC اینورتر خواهد بود. بنابراین، گفتن اینکه کدام بهتر است بستگی به پس انداز در حال حاضر یا پس انداز در بلندمدت دارد. اما کدام نوع برای خانه بهتر است؟ کولر گازی کم مصرف اینورتر برای خانه ها بهترین هستند؛ زیرا خنک کنندگی کارآمدی را ارائه می‌دهند و در دراز مدت صرفه جویی فوق العاده ای در مصرف برق خواهند کرد.

تفاوت بین غیر اینورتر و کولر گازی اینورتر کم مصرف چیست؟

تفاوت اصلی بین این دو در کیفیت قابل توجه کمپرسور نهفته است. در اینورتر، کمپرسور سرعت موتور را برای تنظیم دمای داخل هدایت می‌کند. همچنین سرعت موتور کمپرسور را زمانی که اتاق به دمای مطلوب می‌رسد کاهش می‌دهد که این موضوع باعث صرفه جویی در انرژی مورد نیاز برای خنک کردن فضا می‌شود.

احتمالاً در مورد کولر گازی با فناوری اینورتر شنیده‌اید که چگونه به عنوان یک منبع جایگزین انرژی به خصوص در فناوری دنیای امروز کمک می‌کند. همانطور که تکنولوژی به تکامل خود ادامه می‌دهد، لوازم خانگی نیز با فناوری اینورتر به عنوان یک نوع برای لوازم خانگی معمولی استفاده می‌شوند.

در حال حاضر به دلیل وضعیت آب و هوا، استفاده از کولر گازی کم مصرف اینورتر دار در اکثر منازل ضروری است. این کولرهای ولتاژ پایین همانطور که از نامشان پیداست، با انرژی کم کار کرده و برق کمتری مصرف می‌کنند و مزایای خنک کنندگی یک کولر گازی باکیفیت را دارند. این کولرهای گازی کم مصرف با قابلیت نصب آسان بسیار مورد توجه بوده و از نظر قیمت نیز در جایگاه خوبی قرار گرفته‌اند. همچنین از نظر تهویه مطبوع ولتاژ پایین برای دفاتر، محیط های کاری مشترک یا حتی منازل، خرید کولر گازی کم مصرف، کم ولتاژ به کاهش مصرف انرژی و قبض برق شما کمک می‌کنند.

در خرید کولر گازی اینورتر کم مصرف باید به چه نکاتی توجه کرد؟

با نگاهی به کولرهای گازی فشار ضعیف که ظاهر آنها شبیه به کولرهای معمولی است، متوجه برخی ویژگی‌ها می‌شویم که یک کولر گازی اینورتر کم مصرف را متمایز می‌کند. حال ما به ویژگی هایی که هنگام خرید باید به آنها توجه کنیم، می‌پردازیم.

عملکرد کم صدا

کولرهای گازی اینورتر کم مصرف با انرژی کم کار می‌کنند و در زمان کار بسیار سریع می‌توانند خود را با منبع برق تطبیق دهند. این ویژگی باعث می‌شود کولر گازی کم مصرف اینورتر صدای آرامی داشته باشد.

ذخیره انرژی

وقتی وارد اتاقی می‌شوید که کولر گازی کم مصرف اینورتر در آن کار می‌کند، گاهی اوقات ممکن است صدای کم شدن جریان متناوب و افزایش در فواصل زمانی را بشنوید. در صورت بروز چنین اتفاقی مقدار زیادی از برق شما مصرف می‌شود و باعث خواهد شد قبض‌های برق شما افزایش یابد، زیرا کولر در تلاش است دما و تامین برق را در آن زمان تنظیم کند. با این حال، در کولرهای گازی فشار ضعیف، کمپرسور با انرژی کم کار می‌کند و عملکرد آن معمولا بی صدا است.

خنک کنندگی

در نتیجه این واقعیت که کولرهای فشار ضعیف با انرژی کم کار می‌کنند، کولر گازی با دمای اتاق تنظیم می‌شود و باعث خنک شدن یکنواخت در فضا خواهد شد.

فناوری سیستم اینورتر در کولر گازی چیست؟

سیستم های کولر اسپلیت اینورتر بسیار جلوتر از سیستم های تهویه مطبوع معمولی هستند. آنها برای حذف نوسانات دما و اتلاف برق ساخته شده‌اند و این فناوری پیشرفته از سرعت قابل تنظیم برای دستیابی به کنترل کامل بر روی کمپرسور برای عملکرد بهینه استفاده می‌کند.

برای کنترل مداوم دما، از یک اینورتر برای تنظیم سرعت موتور کمپرسور استفاده می‌شود. درایو جریان AC نزدیک به جریان DC را تغییر می‌دهد و پس از آن، از طریق یک مدولاسیون در یک اینورتر الکتریکی، جریان فرکانس مورد نظر را تولید خواهد کرد. یک میکروکنترلر تعبیه شده به طور مکرر دمای محیط را نمونه برداری می‌کند و بر این اساس سرعت کمپرسور را تنظیم خواهد کرد.

مزایای کولر گازی اینورتر کم مصرف

اینورتر مزایای زیادی دارد، اما واضح ترین دلایل محبوبیت آن عبارتند از:

عملکردهای کارآمد انرژی – در غیاب کمپرسور که دائماً روشن و خاموش می‌شود، هیچ نوسان یا نوساناتی وجود ندارد. بنابراین کولرهای گازی اینورتر کم مصرف سالانه تقریباً 40 درصد مصرف برق را کاهش می‌دهند، اجازه خواهند داد دمای راحت را حتی با مصرف انرژی کمتر حفظ کنند. همچنین از آنجایی که انرژی کمتری مصرف می‌کند، برای سیم کشی خانه فوق العاده ایمن است.

مقرون به صرفه – از آنجایی که مصرف برق در راه اندازی کولر گازی اینورتر کم مصرف پایین است، در صورتحساب ها نیز به صورت چشمگیری صرفه جویی خواهد شد.

خنک کننده سریع – اینورتر قادر است کمپرسور را با سرعت بالا راه اندازی کند. در نتیجه می‌تواند اتاق را سریعتر خنک کرده و کمپرسور AC معمولی فقط با سرعت ثابت کار می‌کند و از این رو، زمان بیشتری برای خنک کردن اتاق نیاز دارد.

عملکرد بی صدا – در مقایسه با کولر گازی سنتی، تهویه مطبوع اینورتر با سرعت کم کار می‌کند. کمپرسور نیز نسبتاً بی صدا است و بنابراین، صدای کمی در داخل خانه تولید می‌کند. عملکردهای بی صدای آن به شما اجازه می‌دهد خوابی آرام و راحت داشته باشید.

مزایای دیگر – مزایای کمتر شناخته شده، اما به همان اندازه مهم کولر گازی اینورتر کم مصرف شامل قابلیت آن برای کار بر روی صفحات خورشیدی، دوستدار طبیعت و محیط زیست (به دلیل استفاده از مبردهای با کیفیت خوب) می‌باشد.

کلام آخر کم مصرف ترین کولر گازی اینورتر

سیستم های تهویه مطبوع وسایل بسیار خوبی هستند. آنها راحتی زیادی را در آن ماه های تابستان به ارمغان می‌آورند و محصولات دارای عمر نسبتاً طولانی مدتی خواهند بود که اگر به درستی از آنها مراقبت شود، سال های سال عمر می‌کنند.

کولر گازی اینورتر کم مصرف همچنین به شما کمک می‌کند تا در درازمدت در هزینه‌های خود صرفه جویی کنید، با توجه به هزینه‌های نگهداری کمتر و قبض های برق کمتر، این وسیله یکی از کارامدترین وسایلی خواهد بود که در منزل خواهید داشت. در صورت نیاز به خرید کم مصرف ترین کولر گازی می‌توانید قیمت ها را در وب سایت دماتک مشاهده کرده و اگر نیاز به راهنمایی های بیشتری داشتید با کارشناسان ما تماس بگیرید.