0918-957-7575

خرید و قیمت کولر گازی

با توجه به گرم شدن هوا در بسیاری از نقاط کشور ایران، خرید و نصب کولرهای مختلف بسیار حائز اهمیت شده است. با توجه به کمبود آب در کشور ایران و بسیاری از کشورهای توسعه یافته، بهتر است که افراد برای صرفه جویی در مصرف آب، از کولر گازی استفاده کنند. خرید کولر گازی مزیت‌های بسیار زیادی دارد و همین موضوع ایجاب می‌کند که افراد به دنبال خریداری کردن بهترین قیمت کولرهای گازی موجود در بازار باشند.

برند های کولر گازی، نوع کولر گازی، کیفیت اسپلیت، کولر گازی دو تکه دیواری و … از جمله نکاتی هستند که می‌بایست در هنگام خرید کولرگازی به آن‌ها توجه داشته باشید.

خرید کولر گازی از دماتک

قیمت کولر گازی؛ بهترین گزینه برای خنک کردن

در گذشته هر خانه‌ای را که نگاه می‌کردیم، دارای یک کولر آبی بود. به هر حال هنوز تکنولوژی ساخت کولرهای گازی در کشور ایران و کشورهای دیگر پیشرفت نکرده بود و این موضوع باعث ایجاد محدودیت‌هایی شده بود. کولر آبی هر چقدر هم که ظرفیت بالایی داشته باشد، نمی‌تواند به خوبی یک فضای بزرگ را خنک کند و این موضوع یک عیب بزرگ برای کولرهای آبی محسوب می‌شود.

کولر گازی روی کار آمد تا بتواند محدودیت‌های کولرهای آبی را برطرف کند. امروزه، کولر گازی کم مصرف به عنوان بهترین گزینه برای خنک کردن محسوب می‌شود. زیرا در مصرف آب صرفه جویی می‌کند و از طرفی می‌تواند با ظرفیت‌های مختلف، باعث خنک شدن یک فضای بزرگ شود.

شهرهای مختلفی در کشور ایران وجود دارند که آنقدر دمای هوا در تابستان در آنجا بالا است که فقط کولر گازی جوابگوی نیاز آن‌ها می‌باشد. به همین خاطر، خرید کولر گازی به عنوان یک خرید رایج در فصل تابستان تبدیل شده است.

قیمت خرید کولر گازی

انواع کولرهای گازی موجود در بازار

بسیاری از افرادی که علاقه‌مند به خرید کولر گازی با قیمت مناسب هستند، یا اطلاعات زیادی در رابطه با انواع کولرهای گازی ندارند. این موضوع باعث می‌شود که آن‌ها نتوانند انتخاب درستی داشته باشند. ولی واقعیت این است که کولرهای گازی موجود در بازار به غیر از تنوع برند و مارک و ظرفیت، دارای انواع مختلف دیگری نیز می‌باشند که در ادامه به آن ها اشاره می‌کنیم.

خرید کولر گازی و مزیت‌های آن

کولر گازی اسپلیت یکی از انواع کولرهای گازی موجود در بازار بوده که بیشترین محبوبیت را به خود اختصاص داده است. خرید و قیمت کولر گازی اسپلیت مزیت‌های بسیاری را دارد. ولی به هر حال نوع تکنولوژی کولر گازی و میزان مصرف انرژی این نوع کولرهای گازی بسیار حائز اهمیت می‌باشد.

کولر گازی اسپلیت دارای دو بخش می‌باشند. یک بخش از کولرهای گازی در داخل منزل و یک بخش از کولر گازی در خارج از منزل قرار می‌گیرد. این تکنولوژی باعث ایجاد مزیت‌های بسیار زیادی برای کولرهای گازی شد. به همین خاطر است که بسیاری از فروشندگان توصیه می‌کنند که افراد اقدام به خرید کولر گازی دیواری کنند.

مزیت‌های دیگر کولر گازی اسپلیت اشاره می‌کنیم:

  • زیبایی منحصر به فرد

کولرهای گازی اسپلیت اگرچه فضای بیشتری را اشغال می کنند، ولی به دلیل اینکه دارای دو بخش می باشند، می توانند باعث ایجاد زیبایی زیادی در منازل گردند.

  • امکان نصب کولر در مکان‌های مناسب

کولرهای گازی اسپلیت باید در مکان های مناسبی نصب شوند تا بتوانند بازدهی مناسبی داشته باشند. برای نصب بهتر کولر گازی در مکان مناسب، باید از یک فرد ماهر در این زمینه کمک گرفت.

  • کاهش صدای کولر گازی

با توجه به اینکه بخش بسیار بزرگی از کولر گازی در بیرون از منزل قرار می گیرد، صدای کولر در هنگام روشن بودن کاهش پیدا می کند. به همین خاطر، کولرهای گازی اسپلیت جدید جزء کولرهای گازی بی سر و صدا محسوب می شوند.