قیمت و خرید کولر گازی ال جی

کولر گازی ال جی؛ یکی از برندهای قدیمی و بسیار پرطرفدار می‌باشد. به دلیل این که توانسته است در طولانی مدت رضایت بسیاری از مشتریان را جلب کند، LG محصولات زیادی را تولید می‌کند. در بین محصولات تولید شده‌ی شرکت ال جی، کولر گازی ال جی آن یکی از عالی‌ترین و پرقدرت‌ترین محصولات می‌باشند. اگر هم به دنبال خرید و قیمت کولر گازی با انواع مدل‌ها هستید.

خرید کولر گازی ال جی با قیمت فوق العاده

قیمت متنوع این کولر ها باعث شده تا مشتریان زیادی، توانایی خرید آن ها را داشته باشند. بعضی از کولرهای تولید شده شرکت ال جی دارای سیستم سرمایشی و گرمایشی نیز می‌باشند. با خرید این کولر گازی ال جی شما می توانید هم در فصل‌های سرد و هم گرم از آنها استفاده نمایید. حتما به صفحه محصولات کولر گازی به همه محصولات دماتک سری بزنید.

کمترین قیمت، در کولرهای ال جی مربوط به کولر ۱۲ هزار می باشد که مصرف انرژی آن پایین می باشد. بیشترین قیمت، مربوط به کولر ۳۶۰۰۰ است. این کولر کره ای ال جی، از قدرت بسیار بالایی برخوردار می باشد. با توجه به حداقل مصرف انرژی این کولر سبب شده تا در بازار، کار مورد توجه بسیاری از مشتریان قرار گیرد.

قیمت کولر گازی ال جی دماتک

امکانات در کولرهای گازی ال جی

کولر گازی ال جی، دارای سیستم سرمایشی و‌ گرمایشی است و سرمای اثربخشی را، در محیط به وجود می‌آورد. شکل ظاهری این کولرهای الجی، دارای طرح و شکل زیبایی می‌باشند. مصرف برق این کولرها، بسیار مناسب می‌باشد و برای مصارف خانگی، بسیار پرکاربرد است. می‌توان گفت: طول عمر این دستگاه تهویه، به طور مناسبی می‌باشد و با توجه به کارایی بالایی که دارد، هوای محیط را به خوبی، متعادل می‌سازد.

با توجه به این که، کولرهای گازی ال جی بسیار متعدد هستند، در بعضی از این کولر ها، پنل های موجود در کولر، قابل شستشو می‌باشند. این کولر های ال‌جی، دارای ویژگی میکروب زدایی هستند و به دلیل داشتن تهویه‌های مناسب، محیط را از وجود هرگونه میکروب و باکتری پاکیزه می‌کنند. علاوه بر این، باید دانست که پره های استفاده شده در کولرهای ال جی، ضد زنگ می‌باشند و در مقابل رطوبت بسیار مقاوم هستند. پرتاب باد این کولر ها، بسیار پر قدرت و به صورت مستقیم می‌باشد و هوای محیط را، به طور یکنواخت گرم و یا سرد می‌کند.

انتخاب کولر گازی ال‌جی براساس مساحت محیط

کولرهای اسپلیت ال جی با ظرفیت‌های متفاوت، تولید و وارد بازار کار می‌شوند. مثلا: حداقل ظرفیت آن، 9000 و حداکثر ظرفیت آن، 60000 می‌باشد. از کولرهای اسپلیت گازی ال جی، با ظرفیت 9000 در محیط های کوچک، با مساحت 10 متر مربع، استفاده می‌شود. از اسپلیت ال جی، با ظرفیت 12000، در محیط‌هایی با مساحت 22 متر مربع استفاده می‌شود. یا ظرفیت 18000، در محیط های 38 متر مربع. یا ظرفیت 24000، در محیط های 60 متر مربع. یا ظرفیت 30000، در محیط های تا 90 متر مربع و ظرفیت 36000، در محیط های تا 120 متر مربع را پوشش میدهد. هرچه ظرفیت کولر بیشتر شود، می‌تواند محیط‌ های بزرگتری را در کمترین زمان، خنک کند‌.

مشخصات خردی کولر های گازی ال جی LG

کمی درباره تاریخچه ال جی بدانید؟

شرکت ال‌ جی، در سال ۱۹۵۸ با نام گلداستار، راه اندازی شد. نخستین تولید این شرکت، یک عدد رادیو بود سپس محصولات بعدی: تلفن، یخچال، تلویزیون سیاه و سفید و تهویه مطبوع بودند. ال جی، اولین شعبه خود را در سال 1978 در نیویورک راه اندازی کرد، و‌ نمایندگی خود را، در ایالات متحده ی آمریکا، آغاز کرد. کولر گازی ال جی، در کشور کره ی جنوبی ساخته می‌شود و‌ مونتاژ دستگاه ها نیز، در همان کشور انجام می‌گیرد.

مزیت های کولرهای گازی ال جی چیست؟

بازدهی و قدرت سرمایش آنها، در مقایسه با دیگر کولر ها بسیار بیشتر است. فیلتر های تصفیه هوای پرقدرت این کولر ها، از آلوده شدن محیط و و‌رود انواع باکتری و‌ میکروب جلوگیری می‌کند. کولرهای الجی، دارای سیستم سرمایشی و گرمایشی می‌باشند که خرید این کولر گازی ال جی، برای مشتری بسیار مقرون به صرفه می‌باشد.

یونیت خارجی و یونیت داخلی کولرهای دوتیکه، از طریق لوله های مسی با یکدیگر ارتباط دارند. دما و زمان کولر را، می‌توان به دلخواه تنظیم کرد. به دلیل بالا بودن قدرت و‌ کیفیت کولرهای گازی ال جی، در کمترین زمان، محیط را به طور یکنواخت متعادل می‌سازد. کولر گازی ال جی، کمترین صدا را دارد و کار کردن آن، بدون لرزش می‌باشد. اسپلیت های ال‌جی، به دلیل داشتن تهویه های پرقدرت تصفیه هوا، برای مکان های بزرگ مثل: مسجد، رستوران ها مناسب می‌باشند و محیط را از وجود هر گونه میکروب و باکتری پاکیزه می‌نمایند.