کولر گازی ۱۸۰۰۰

آشنایی با خصوصیات کولر گازی 18000 و پراستفاده ترین کولرها برای فضاهای 20 تا 40 متر مربع خریدرای و استفاده میشوند، کولر گازی ۱۸۰۰۰ در انواع برندهای مختلف و پرفروش بازار در فروشگاه دماتک با نازلترین قیمت میتوانید خریدرای کنید.

کارایی و عملکرد کولر گازی ۱۸هزار بر اساس سیکل تبرید مشخص میشود. با توجه به اینکه امروزه کولرهای گازی در اشکال، مدل ها و برندهای مختلف در بازار وجود دارند؛ انتخاب و خرید کولر گازی را از فروشگاه اینترنتی دماتک با کم ترین قیمت خریداری کنید.

بیشتر بخوانید

کولر گازی 18000 دو تیکه یا اسپلیت

کولر گازی ۱۸۰۰۰ دو تیکه از دو بخش داخلی و خارجی تشکیل می‌شود. در این نوع کولر گازی برای اتصال دو بخش داخلی و خارجی از لوله های مسی یا آلومینیومی استفاده می‌شود‌‌. هوای سرد توسط لوله باریک تر به یونیت داخلی وارد می‌شود‌.

در حالی که ورود هوای گرم به بخش خارجی کولر گازی 18 هزار توسط لوله ضخیم تر انجام می‌شود. کولرهای گازی دو تیکه ۱۸ هزار در دو مدل معمولی و اینورتر تولید می‌شوند. مکانیسم عملکرد سیستم گرمایشی، سرمایشی و فیلتر کردن هوای آلوده در اسپلیت اینورتر در مقایسه با اسپلیت معمولی بهتر است.

 

بررسی مزایای کولر گازی ۱۸۰۰۰

هوای سرد در کولر گازی ۱۸۰۰۰ در مقایسه با کولر آبی و سایر سیستم‌های سرمایشی در زمان کمتری تولید می‌شود. فیلتر های موجود در ساختار کولر 18هزار، رطوبت محیط داخلی ساختمان ها را کاهش می‌دهد‌.

کولر گازی ۱۸ هزار علاوه بر تولید گرما یا سرما، نقش مهمی در کاهش آلاینده های محیط و میکروب های موجود در هوا دارد و از بروز آلرژی و حساسیت در افراد جلوگیری می‌کند. زیرا در ساختار کولر گازی از نوعی فیلتر مخصوص استفاده می‌شود که هوای ورودی به داخل کولر را فیلتر می‌کند. همین امر موجب می‌شود که هوای خروجی از کولر گازی فاقد هر گونه میکروارگانیسم باشد.

دما، سرعت و شدت وزش باد کولر گازی ۱۸۰۰۰ را می‌توان به صورت دستی یا خودکار تنظیم کرد. در این حالت می‌توان به راحتی از اتلاف برق و انرژی جلوگیری کرد. سر و صدای تولید شده در هنگام کار کردن کولر گازی در مقایسه با کولر آبی کمتر است و محیط آرامی را برای افراد فراهم می‌کند‌.