کولر گازی ۱۲۰۰۰

قیمت های کولر گازی ۱۲۰۰۰ دارای ظرفیت 12000 BTU است. این ظرفیت برای خنک کردن اتاقی با مساحت بین 10 تا 25 متر کافی است؛ با این که برای انتخاب کولر گازی در درجه اول باید ظرفیت یا BTU را برای اون فضایی که میخواهید کولر گازی 12000 را نصب و راه اندازی کنید را بررسی بشه؛ اما دقت داشته باشید که؛ قیمت کولر گازی ۱۲۰۰۰ اینورتر، نوع فضای اتاق، تعداد پنجره ها، آفتابگیر بودن، آب و هوای محل زندگی و تعداد افراد حاضر در اتاق نیز در انتخاب ظرفیت کولر نقش دارند. برای خرید و قیمت انواع مدل های کولر گازی حتما به صفحه همه محصولات خرید و قیمت کولر گازی از فروشگاه اینترنتی دماتک دیدن کنید.

بیشتر بخوانید

انواع کولر گازی 12000 اینورتر از نظر مصرف انرژی

قیمت خرید کولر گازی 12000 در دو نوع اینورتر دار و معمولی در بازار انجام می‌گردد. کولرهای اینورتردار به گونه‌ای ساخته شده‌اند که سرعت موتور در آن ها تغییر می‌کند. بدین معنا که در لحظه راه اندازی با سرعت کمتر شروع به کار کرده سپس به تدریج سرعت آنها بیشتر می‌شود. کولرهای اینورتردار بین 20 تا 40 درصد مصرف برق کمتری دارند زیرا در لحظه شروع بار کمتری بر مدار وارد می‌کنند.

کولرهای گازی اینورتردار با رسیدن به دمای تنظیمی خاموش نمی‌شوند، بلکه سرعت خود را کاهش می‌دهند سپس با گرم شدن محیط مجددا دور خود را تند می‌کنند. بنابراین کولرهای ۱۲۰۰۰ دمای یکنواخت تر و پایدارتری را در محیط زندگی و کار شما ایجاد می‌کنند. لرزش و صدای کمتر کولرهای اینورتردار نیز از مزایای قابل توجه آنها است. همچنین این کولرها استهلاک کمتری داشته و عمر مفید بالاتری دارند. تنها عیب کولرهای اینورتردار را می‌توان، قیمت بالاتر آنها نسبت به کولرهای گازی معمولی دانست.