قیمت خرید کولر گازی ایستاده

خرید کولر گازی اسپلیت ایستاده

کولر های ایستاده که جزء بزرگ ترین اسپلیت می‌باشند و با قیمت مناسب و فروش بی‌نظیر در میان انواع برندهای مختلف دنیا، چند نوع مدل برای شما انتخاب کرده‌ایم. کولر گازی های بزرگ ایستاده مصرف برق بالایی دارند و برای محیط ها و سالن‌های بزرگ مناسب می‌باشند. پیشنهاد می‌کنیم برای خرید و قیمت کولر گازی با این صفحه مراجعه کنید.

این نوع کولر گازی به صورت ایستاده در محیط منزل یا محل کار شما قرار می‌گیرد و به عنوان اسپیلت‌های ایستاده شناخته می‌شوند. در نتیجه کولر گازی ایستاده برای افرادی که قصد خرید اسپیلت را دارند ولی فضای کافی برای نصب آن روی دیوار ندارند، گزینه مناسبی است.

یکی از ویژگی‌های مثبت این کولر ایستاده این است که امکان دسترسی به فیلتر هوای آن وجود دارد و این ویژگی برای افرادی که از مشکلات تنفسی رنج می‌برند بسیار مفید است. همچنین سیستم خنک‌کنندگی هوای این کولر ایستاده از قسمت پایین محیط هوا را خنک می‌کند و با توجه به اصول گردش هوا، این هوای خنک و تمیز به تدریج به سمت بالا حرکت می‌کند و در نهایت تمام محیط به دمای مطلوبی می‌رسد.

این در حالی است که کولرهای گازی نصب شده به دیوار یا پنجره از این اصل پیروی نمی‌کنند  و معمولا در خنک کردن متعادل و یکدست محیط به نسبت عملکرد ضعیف‌تری دارند. همچنین سرعت سیستم سرمایشی این کولر بسیار خوب بوده و در زمان کمی محیط را خنک می‌کند.

از طرف دیگر شما باید به نکات لازم برای محافظت از این کولر گازی توجه کنید تا این دستگاه تهویه هوا ایستاده در مدت زمان طولانی و با کیفیت بالا بتواند کار کند. یکی از مهم‌ترین عواملی که باید به آن توجه کرد این است که نباید قسمت جلویی به ویژه قسمت پایین دستگاه توسط چیزی مانند مبلمان، دیوار یا هر مانع دیگری پوشانده شود تا پروسه خنک‌کردن و تهویه هوا به خوبی صورت بگیرد.